Діяльність - ГО "Клуб банкірів"

Дiяльнiсть клубу

24 вересня відбулося засідання Клубу банкірів в Інституті економіки та прогнозування Національної академії наук України на тему: «Лібералізація валютного р регулювання в Україні: ризики і перспективи».

Під час засідання було зроблено презентацію на тему: «Валютне регулювання в Україні у 2014-2015 рр..». У обговоренні взяли участь керуючий апарату Ради Національного банку України, професор Олег Яременко, голова Правління Української міжбанківської валютної біржі Анатолій Гулей, радник голови правління Ексімбанку Борис Соболєв, доктор економічних наук, професор Київського національного економічного університету імені В.Гетьмана Михайло Савлук.

Учасники засідання також ознайомилися з презентацією доктора економічних наук, директора департаменту аналізу і прогнозування грошово-кредитного ринку Генерального департаменту грошово-кредитного політики Національного банку України С. Корабліна на тему: «Валютна лібералізація, курс, перспективи». У дискусії взяв участь колишній заступник голови НБУ, екс-голова ДПА України Олександр Кірєєв.

До учасників засідання зі своїм баченням проблем, пов’язаних з обговорюваною темою звернувся – 1 заступник голови комітету ВР з питань фінансів і банківської політики Михайло Довбенко. Поділився своїми міркуваннями з приводу досвіду економічних реформ в Німеччині і член Спостережної Ради Приватбанку Віктор Лисицький. Також у обговоренні взяли участь голова Асоціації українських банків, голова Науково-експертної колегії громадської Ради Національного банку України Станіслав Аржевітін, голова Правління Агентства по рефінансуванню житлових кредитів Сергій Волков і колишній заступник голови Національного банку України Ярослав Солтис.