До списку новин

0

Засідання Клубу банкірів в Національній Академії наук України

Своє чергове засідання Клуб банкірів провів у  Національнальній Академії наук спільно з відділенням економіки НАН України та Академією фінансового управління. Тому відкрили зустріч та звернулися до учасників з привітальними промовами Академік-секретар відділення економіки НАН України, академік Єлла Лібанова та президент Академії фінансового управління, академік Тетяна Єфименко.

     А далі слово було надано Третьому  Президенту України Віктору Ющенку, бо саме це і передбачав особливий формат цього зібрання, яке, власне, так і називалось «Найактуакльніші питання діяльності банківської системи. Почесний гість засідання – Третій  Президент України Віктор Ющенко». Участники представницького засідання Клубу банкірів хотіли почути від Віктора Андрійовича його бачення найгостріших сучасних проблем вітчизняної економіки та банківської системи і можливі шляхи їх вирішення. І,забігаючи наперед, відзначимо, що їх очікування справдилися у повній мірі, адже розмова у професійному колі вийшла гострою, відвертою і дуже цікавою. Віктор Ющенко докладно проаналізував, як він висловився, те поле, на якому працює нині банківська система, а також якою є наша монетарна, фіскальна, бюджетна, торгова політика і щиро та аргументовано відповів на численні запитання учасників зустрічі.

     Розмову про найактуальніші проблеми сучасного банківського життя продовжив заступник Голови Ради Національного банку України Василь Фурман, який представив увазі присутніх свою презентацію  «Розвиток кредитування в Україні: міфи та реальність», де було розглянуто здобутки і проблеми вітчизняного кредитування.

       А далі за традицією відбулася палка дискусія, в  якій взяли участь Третій  Президент України Віктор Ющенко, ексголова правління Райффайзенбанку Володимир Лавренчук, голова правління Агентства по рефінансуванню житлових кредитів Сергій Волков, голова Наглядової ради Кристалбанку Вадим Копилов, начальник відділу Міністерства розвитку економіки,торгівлі та сільського господарства України Олександр Літвінов,заступник директора Інституту економіки та прогнозування, член-кореспондент НАНУ Сергій Кораблін, колишній заступник Голови НБУ Борис Марков, колишній заступник голови НБУ Ярослав Солтис, директор по роботі з корпоративним бізнесом Альфа-банку Владислав Кравець, член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов, президент Українського товариства фінансових аналітиків Юрій Прозоров та інші.